ELJ-RE39NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE39NGFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE39NGFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
Datasheets: ELJ-RE39NGFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE39NGFA
Part Number ELJ-RE39NGFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant