ELJ-RE33NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE33NGFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE33NGFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
Datasheets: ELJ-RE33NGFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE33NGFA
Part Number ELJ-RE33NGFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant