AFC15205P-US
PanasonicPanasonic
Panasonic
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AFC15205P-US
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CABLE ASSEMBLY INTERFACE 1.64'
Datasheets:
  • Message
Specifications of AFC15205P-US
Part Number AFC15205P-US Manufacturer Panasonic
Description CABLE ASSEMBLY INTERFACE 1.64' Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4718 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AFC158M06G24B-F
AFC158M06G24B-F
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD