20SEPF180M
PanasonicPanasonic
20SEPF180M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 20SEPF180M
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
Datasheets: 20SEPF180M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 20SEPF180M
Part Number 20SEPF180M Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant