20SEP56M+T
PanasonicPanasonic
20SEP56M+T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 20SEP56M+T
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H
Datasheets: 20SEP56M+T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 20SEP56M+T
Part Number 20SEP56M+T Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant