20SEPF390M
PanasonicPanasonic
20SEPF390M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 20SEPF390M
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H
Datasheets: 20SEPF390M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 20SEPF390M
Part Number 20SEPF390M Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 65648 pcs Data sheet 20SEPF390M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
20SEPF180M+TSS
20SEPF180M+TSS
Manufacturers: Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
In stock: 154282 pcs
Download: 20SEPF180M+TSS.pdf
RFQ
20SEPF390M+TSS
20SEPF390M+TSS
Manufacturers: Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H