TEH100M20R0FE
OhmiteOhmite
TEH100M20R0FE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TEH100M20R0FE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 20 OHM 100W 1% TO247
Datasheets: TEH100M20R0FE.pdf
  • Message
Specifications of TEH100M20R0FE
Part Number TEH100M20R0FE Manufacturer Ohmite
Description RES 20 OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant