TEH100M1R00FE
OhmiteOhmite
TEH100M1R00FE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TEH100M1R00FE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 1 OHM 100W 1% TO247
Datasheets: TEH100M1R00FE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
35 pcs
105 pcs
1015 pcs
  • Message
Specifications of TEH100M1R00FE
Part Number TEH100M1R00FE Manufacturer Ohmite
Description RES 1 OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant