TEH100M10R0JE
OhmiteOhmite
TEH100M10R0JE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TEH100M10R0JE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 10 OHM 100W 5% TO247
Datasheets: TEH100M10R0JE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
35 pcs
105 pcs
1015 pcs
  • Message
Specifications of TEH100M10R0JE
Part Number TEH100M10R0JE Manufacturer Ohmite
Description RES 10 OHM 100W 5% TO247 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant