EKMM401VSN271MR35T
Product Overview
Part Number: EKMM401VSN271MR35T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Datasheets: EKMM401VSN271MR35T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM401VSN271MR35T
Part Number EKMM401VSN271MR35T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant