EKMM401VSN271MA30S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EKMM401VSN271MA30S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Datasheets: EKMM401VSN271MA30S.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of EKMM401VSN271MA30S
Part Number EKMM401VSN271MA30S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant