EKMM401VSN271MQ45S
Product Overview
Part Number: EKMM401VSN271MQ45S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Datasheets: EKMM401VSN271MQ45S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM401VSN271MQ45S
Part Number EKMM401VSN271MQ45S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant