UCD2A680MNQ1ZD
Product Overview
Part Number: UCD2A680MNQ1ZD
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Datasheets: 1.UCD2A680MNQ1ZD.pdf2.UCD2A680MNQ1ZD.pdf3.UCD2A680MNQ1ZD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
350 pcs
  • Message
Specifications of UCD2A680MNQ1ZD
Part Number UCD2A680MNQ1ZD Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD Lead Free Status / RoHS Status