UCD2A680MNQ1MS
NichiconNichicon
UCD2A680MNQ1MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UCD2A680MNQ1MS
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Datasheets: 1.UCD2A680MNQ1MS.pdf2.UCD2A680MNQ1MS.pdf3.UCD2A680MNQ1MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Message
Specifications of UCD2A680MNQ1MS
Part Number UCD2A680MNQ1MS Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant