RHT0J681MDN1PH
NichiconNichicon
RHT0J681MDN1PH Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RHT0J681MDN1PH
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Datasheets: 1.RHT0J681MDN1PH.pdf2.RHT0J681MDN1PH.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of RHT0J681MDN1PH
Part Number RHT0J681MDN1PH Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 249400 pcs Data sheet 1.RHT0J681MDN1PH.pdf2.RHT0J681MDN1PH.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RHT1A221MDN1PX
RHT1A221MDN1PX
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
In stock: 296398 pcs
Download: RHT1A221MDN1PX.pdf
RFQ
RHT1A221MDN1KX
RHT1A221MDN1KX
Manufacturers: Nichicon