RHT1A331MDN1
NichiconNichicon
RHT1A331MDN1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RHT1A331MDN1
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H
Datasheets: 1.RHT1A331MDN1.pdf2.RHT1A331MDN1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of RHT1A331MDN1
Part Number RHT1A331MDN1 Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 99444 pcs Data sheet 1.RHT1A331MDN1.pdf2.RHT1A331MDN1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RHT1A221MDN1
RHT1A221MDN1
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
In stock: 124468 pcs
Download: RHT1A221MDN1.pdf
RFQ
RHT10-SW
RHT10-SW
Manufacturers: FLIR
Description: GPP (G/KG) SOFTWARE FOR RHT10
Download: RHT10-SW.pdf
RFQ
RHT1A331MDN1KX
RHT1A331MDN1KX
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V T/H