BZV55-C9V1,135
NexperiaNexperia
BZV55-C9V1,135 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BZV55-C9V1,135
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80C
Datasheets: BZV55-C9V1,135.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of BZV55-C9V1,135
Part Number BZV55-C9V1,135 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80C Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3993810 pcs Data sheet BZV55-C9V1,135.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BZV55B11 L0G
BZV55B11 L0G
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: DIODE ZENER 11V 500MW MINI MELF
In stock: 3486265 pcs
Download: BZV55B11 L0G.pdf
RFQ
BZV55-C9V1,115
BZV55-C9V1,115
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80C
Download: BZV55-C9V1,115.pdf
RFQ
BZV55B12 L1G
BZV55B12 L1G
Description: DIODE ZENER 12V 500MW MINI MELF