LQH44PN330MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN330MGRL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN330MGRL
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 33UH 280MA 1.68 OHM
Datasheets: 1.LQH44PN330MGRL.pdf2.LQH44PN330MGRL.pdf3.LQH44PN330MGRL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN330MGRL
Part Number LQH44PN330MGRL Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 33UH 280MA 1.68 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant