LQH44PN2R2NGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN2R2NGRL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN2R2NGRL
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 2.2UH 1.2A 88.8 MOHM
Datasheets: 1.LQH44PN2R2NGRL.pdf2.LQH44PN2R2NGRL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN2R2NGRL
Part Number LQH44PN2R2NGRL Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 2.2UH 1.2A 88.8 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant