LQH44PN2R2MJ0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN2R2MJ0L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN2R2MJ0L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 2.2UH 1.23A 74 MOHM
Datasheets: 1.LQH44PN2R2MJ0L.pdf2.LQH44PN2R2MJ0L.pdf3.LQH44PN2R2MJ0L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN2R2MJ0L
Part Number LQH44PN2R2MJ0L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 2.2UH 1.23A 74 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant