LQH44PN1R0NGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN1R0NGRL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN1R0NGRL
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 1UH 1.4A 51.6 MOHM SMD
Datasheets: 1.LQH44PN1R0NGRL.pdf2.LQH44PN1R0NGRL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN1R0NGRL
Part Number LQH44PN1R0NGRL Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 1UH 1.4A 51.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant