LQH44PN100MP0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN100MP0L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN100MP0L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 10UH 1.17A 160 MOHM
Datasheets: LQH44PN100MP0L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN100MP0L
Part Number LQH44PN100MP0L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 10UH 1.17A 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant