LQH44PN150MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN150MGRL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44PN150MGRL
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 15UH 540MA 504 MOHM
Datasheets: 1.LQH44PN150MGRL.pdf2.LQH44PN150MGRL.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of LQH44PN150MGRL
Part Number LQH44PN150MGRL Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 15UH 540MA 504 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant