MPLAD30KP350CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP350CAE3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP350CAE3
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 350V 564V PLAD
Datasheets: MPLAD30KP350CAE3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of MPLAD30KP350CAE3
Part Number MPLAD30KP350CAE3 Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 350V 564V PLAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 2284 pcs Data sheet MPLAD30KP350CAE3.pdf
Related Products
MPLAD30KP350CA/TR
MPLAD30KP350CA/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 2480 pcs
Download: MPLAD30KP350CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP36CA
MPLAD30KP36CA
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Download: MPLAD30KP36CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP350CA
MPLAD30KP350CA
Description: TVS DIODE 350V 564V PLAD