MPLAD30KP350AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP350AE3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP350AE3
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 350V 564V PLAD
Datasheets: MPLAD30KP350AE3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of MPLAD30KP350AE3
Part Number MPLAD30KP350AE3 Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 350V 564V PLAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3358 pcs Data sheet MPLAD30KP350AE3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MPLAD30KP350CAE3/TR
MPLAD30KP350CAE3/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 2022 pcs
Download: MPLAD30KP350CAE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP33CAE3
MPLAD30KP33CAE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Download: MPLAD30KP33CAE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP350AE3/TR
MPLAD30KP350AE3/TR
Description: TVS
Download: MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
MPLAD30KP350CA/TR
MPLAD30KP350CA/TR
Download: MPLAD30KP350CA/TR.pdf
MPLAD30KP350A
MPLAD30KP350A
Description: TVS DIODE 350V 564V PLAD