MPLAD30KP350CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP350CA/TR
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS
Datasheets: MPLAD30KP350CA/TR.pdf
  • Message
Specifications of MPLAD30KP350CA/TR
Part Number MPLAD30KP350CA/TR Manufacturer Microsemi
Description TVS Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 2480 pcs Data sheet MPLAD30KP350CA/TR.pdf
Related Products
MPLAD30KP350AE3/TR
MPLAD30KP350AE3/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 2790 pcs
Download: MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP350A/TR
MPLAD30KP350A/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
Download: MPLAD30KP350A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP350A
MPLAD30KP350A
Description: TVS DIODE 350V 564V PLAD
Download: MPLAD30KP350A.pdf
MPLAD30KP36AE3
MPLAD30KP36AE3
Description: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Download: MPLAD30KP36AE3.pdf
MPLAD30KP350CA
MPLAD30KP350CA