MM28080H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MM28080H24B1+6-FSR
Manufacturer/Brand: Mechatronics
Product description FAN DC AXIAL
Datasheets:
  • Message
Specifications of MM28080H24B1+6-FSR
Part Number MM28080H24B1+6-FSR Manufacturer Mechatronics
Description FAN DC AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5719 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MM2589H48B-FSR
MM2589H48B-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
In stock: 506 pcs
Download: MM2589H48B-FSR.pdf
RFQ
MM254R1K
MM254R1K
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERM NTC 250KOHM 4140K MELF
In stock: 131209 pcs
Download: MM254R1K.pdf
RFQ
MM2B DC24
MM2B DC24
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
In stock: 369 pcs
Download: MM2B DC24.pdf
MM2KB AC100/(110)
MM2KB AC100/(110)
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
In stock: 460 pcs
Download: MM2KB AC100/(110).pdf
MM2KP AC200
MM2KP AC200
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 200V
In stock: 216 pcs
Download: MM2KP AC200.pdf
MM2KP AC220
MM2KP AC220
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
In stock: 171 pcs
Download: MM2KP AC220.pdf
MM28080H24B-FSR
MM28080H24B-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN AXIAL 280X80MM 24VDC
In stock: 328 pcs
Download: MM28080H24B-FSR.pdf
MM2589H48B1-FSR
MM2589H48B1-FSR
Description: FAN DC AXIAL
Download:
MM2B AC100/(110)
MM2B AC100/(110)
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V