MM2589H48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MM2589H48B1+6-FSR
Manufacturer/Brand: Mechatronics
Product description FAN DC AXIAL
Datasheets:
  • Message
Specifications of MM2589H48B1+6-FSR
Part Number MM2589H48B1+6-FSR Manufacturer Mechatronics
Description FAN DC AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4584 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MM28080H48B-FSR
MM28080H48B-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN AXIAL 280X80MM 48VDC
In stock: 253 pcs
Download: MM28080H48B-FSR.pdf
RFQ
MM2589H24B-FSR
MM2589H24B-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN AXIAL 255X89MM 24VDC
In stock: 415 pcs
Download: MM2589H24B-FSR.pdf
RFQ
Description: FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
In stock: 506 pcs
Download: MM2589H48B-FSR.pdf
MM2B AC100/(110)
MM2B AC100/(110)
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V
In stock: 385 pcs
Download: MM2B AC100/(110).pdf
MM24-5RD-RTNC
MM24-5RD-RTNC
Manufacturers: Laird Technologies - Antennas
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE MAG
In stock: 3111 pcs
Download: MM24-5RD-RTNC.pdf
MM2B DC24
MM2B DC24
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V