MM2589H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2589H48B-FSR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MM2589H48B-FSR
Manufacturer/Brand: Mechatronics
Product description FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
Datasheets: MM2589H48B-FSR.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 506 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of MM2589H48B-FSR
Part Number MM2589H48B-FSR Manufacturer Mechatronics
Description FAN AXIAL 255X89MM 48VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 506 pcs Data sheet MM2589H48B-FSR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MM2589H48B1+6-FSR
MM2589H48B1+6-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN DC AXIAL
In stock: 4584 pcs
Download:
RFQ
MM28080H48B-FSR
MM28080H48B-FSR
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN AXIAL 280X80MM 48VDC
In stock: 253 pcs
Download: MM28080H48B-FSR.pdf
RFQ
MM2B AC100/(110)
MM2B AC100/(110)
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V