SDR-480P-48
MEAN WELLMEAN WELL
SDR-480P-48 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDR-480P-48
Manufacturer/Brand: MEAN WELL
Product description AC/DC CONVERTER 48V 480W
Datasheets: SDR-480P-48.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 730 pcs stock
  • Message
Specifications of SDR-480P-48
Part Number SDR-480P-48 Manufacturer MEAN WELL
Description AC/DC CONVERTER 48V 480W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 730 pcs Data sheet SDR-480P-48.pdf
Related Products
SDR-480-48
SDR-480-48
Manufacturers: MEAN WELL
Description: AC/DC CONVERTER 48V 480W
RFQ
SDR-480P-48
SDR-480P-48
Manufacturers: B+B SmartWorx, Inc.
In stock: 356 pcs
Download: SDR-480P-48.pdf
RFQ
SDR-60
SDR-60
Manufacturers: CUI, Inc.
Description: CONN PLUG MALE DIN 6POS SOLDER