L4018C2R2MDWDT
KEMETKEMET
L4018C2R2MDWDT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L4018C2R2MDWDT
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM
Datasheets: L4018C2R2MDWDT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of L4018C2R2MDWDT
Part Number L4018C2R2MDWDT Manufacturer KEMET
Description FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 138087 pcs Data sheet L4018C2R2MDWDT.pdf
Related Products
L4008L8TP
L4008L8TP
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220
In stock: 74450 pcs
Download: L4008L8TP.pdf
RFQ
L4008V6TP
L4008V6TP
Description: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO251
Download: L4008V6TP.pdf
L401E3
Description: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92