C340C684M1U5TA
KEMETKEMET
C340C684M1U5TA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: C340C684M1U5TA
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL
Datasheets: C340C684M1U5TA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of C340C684M1U5TA
Part Number C340C684M1U5TA Manufacturer KEMET
Description CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 67623 pcs Data sheet C340C684M1U5TA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
C345S
C345S
Manufacturers: Coto Technology
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-60V