C340C683J1G5TA
KEMETKEMET
C340C683J1G5TA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: C340C683J1G5TA
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP CER 0.068UF 100V NP0 RADIAL
Datasheets: C340C683J1G5TA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of C340C683J1G5TA
Part Number C340C683J1G5TA Manufacturer KEMET
Description CAP CER 0.068UF 100V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 26244 pcs Data sheet C340C683J1G5TA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
C340C752JDG5TA
C340C752JDG5TA
Manufacturers: KEMET
Description: CAP CER 7500PF 1KV NP0 RADIAL