ALF40G823EL025
Product Overview
Part Number: ALF40G823EL025
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 82000UF 20% 25V PRESSFIT
Datasheets: ALF40G823EL025.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40G823EL025
Part Number ALF40G823EL025 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 82000UF 20% 25V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant