ALF40G821EL450
KEMETKEMET
KEMET
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ALF40G821EL450
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 820UF 20% 450V PRESSFIT
Datasheets: ALF40G821EL450.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40G821EL450
Part Number ALF40G821EL450 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 820UF 20% 450V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant