L-15F1R2JV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F1R2JV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15F1R2JV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 1.2UH 150MA 2.38 OHM
Datasheets: L-15F1R2JV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-15F1R2JV4E
Part Number L-15F1R2JV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 1.2UH 150MA 2.38 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant