L-15F10RKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F10RKV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15F10RKV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Datasheets: L-15F10RKV4E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of L-15F10RKV4E
Part Number L-15F10RKV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant