L-15F1R0JV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F1R0JV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15F1R0JV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 1UH 180MA 2.13 OHM SMD
Datasheets: L-15F1R0JV4E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of L-15F1R0JV4E
Part Number L-15F1R0JV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 1UH 180MA 2.13 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1011481 pcs Data sheet L-15F1R0JV4E.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L-15C9N0JV4E
L-15C9N0JV4E
Manufacturers: Johanson Technology
Description: FIXED IND 9NH 300MA SMD