337SML025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337SML025M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337SML025M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Datasheets: 337SML025M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of 337SML025M
Part Number 337SML025M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant