B82559A7103A016
EPCOSEPCOS
B82559A7103A016 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82559A7103A016
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 10UH 11A 7.9 MOHM
Datasheets: B82559A7103A016.pdf
Reference Price (In US Dollars)
240 pcs
480 pcs
720 pcs
1200 pcs
  • Message
Specifications of B82559A7103A016
Part Number B82559A7103A016 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 10UH 11A 7.9 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant