B82559A5612A025
EPCOSEPCOS
B82559A5612A025 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82559A5612A025
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 6.1UH 28A 1.6 MOHM SMD
Datasheets: 1.B82559A5612A025.pdf2.B82559A5612A025.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
1120 pcs
  • Message
Specifications of B82559A5612A025
Part Number B82559A5612A025 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 6.1UH 28A 1.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant