B82559A7103A025
EPCOSEPCOS
B82559A7103A025 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82559A7103A025
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD
Datasheets: B82559A7103A025.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of B82559A7103A025
Part Number B82559A7103A025 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant