B82462G4472M000
EPCOSEPCOS
B82462G4472M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82462G4472M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 4.7UH 2A 40 MOHM SMD
Datasheets: B82462G4472M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82462G4472M000
Part Number B82462G4472M000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 4.7UH 2A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant