B82462G4682M000
EPCOSEPCOS
B82462G4682M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82462G4682M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 6.8UH 1.65A 50 MOHM
Datasheets: B82462G4682M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82462G4682M000
Part Number B82462G4682M000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 6.8UH 1.65A 50 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant