B82462G4223M000
EPCOSEPCOS
B82462G4223M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82462G4223M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 22UH 1.05A 150 MOHM
Datasheets: B82462G4223M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of B82462G4223M000
Part Number B82462G4223M000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 22UH 1.05A 150 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant