B82462G4152M000
EPCOSEPCOS
B82462G4152M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82462G4152M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 1.5UH 3.1A 20 MOHM SMD
Datasheets: B82462G4152M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of B82462G4152M000
Part Number B82462G4152M000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 1.5UH 3.1A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant