B82442A1154J000
EPCOSEPCOS
B82442A1154J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1154J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 150UH 210MA 1.76 OHM
Datasheets: B82442A1154J000.pdf
  • Message
Specifications of B82442A1154J000
Part Number B82442A1154J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 150UH 210MA 1.76 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant