B82442A1152K000
EPCOSEPCOS
B82442A1152K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1152K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 1.5UH 1.6A 32 MOHM SMD
Datasheets: B82442A1152K000.pdf
  • Message
Specifications of B82442A1152K000
Part Number B82442A1152K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 1.5UH 1.6A 32 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant