B82442A1183K000
EPCOSEPCOS
B82442A1183K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1183K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 18UH 530MA 290 MOHM
Datasheets: B82442A1183K000.pdf
  • Message
Specifications of B82442A1183K000
Part Number B82442A1183K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 18UH 530MA 290 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant