B43501B5277M87
Product Overview
Part Number: B43501B5277M87
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheets: B43501B5277M87.pdf
Reference Price (In US Dollars)
260 pcs
  • Message
Specifications of B43501B5277M87
Part Number B43501B5277M87 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant